Savo atsiliepimus mums galite rašyti el.paštu info@nemari.lt arba pasinaudoti mūsų susisiekimo forma esančia puslapio apačioje.
Labai noriu padėkoti už patarimus, pagalbą organizuojant atsisveikinimo ir išlydėjimo su artimu žmogumi ceremoniją. Tai buvo dovana mūsų šeimai. Džiugu, kad Lietuvoje atgimsta užmiršta mirimo ir laidojimo kultūra. Ačiū už Žmogiškumą!
Aida
Norime išreikšti didelę padėką už didžiulę pagalba, už žmogišką supratingumą mūsų šeimai, atėjus sunkiai valandai… Nuoširdžiai Jums dėkojame!
Сeрдeчноe спасибо за тeплоe чeловeчeскоe отношeниe и профeссионализм при организации последнего прощания и похорон нашей любимой мамы. Ваше внимание, сочувствие, тактичность, неоценимая помощь и сердечное отношение в тяжелый час помогли нам пережить утрату. Большое-большое всем спасибо за вашу высокопрофессиональную, непростую и очень нужную работу. С уважением и глубокой благодарностью.
P. S.  Фирма выполняет полный спектр ритуальных услуг, учитывает индивидуальные предпочтения, пожелания и финансовые возможности родных и близких. Сотрудники тактичны и предупредительны, все выполняется пунктуально и профессионально. Похоронные залы и комнаты отдыха очень эстетичные и оборудованы всем необходимым. Рекомендуем обращаться в трудный для Вас час. Это достойная фирма, надежные и обязательные люди.
Tatjana
 
Nuoširdžiai dėkojame visos šeimos vardu už Jūsų darbą, už profesionalumą, supratingumą užklupus mūsų skausmui netekus mamos per patį nedėkingiausią momentą - karantiną. Viskas atlikta labai profesionaliai, nuo pradžios iki galo, atsižvelgiant į visus mūsų pageidavimus, tai ir parinkimas drabužių, urnos, kremavimas ir visų reikalingų dokumentų sutvarkymas. Dėkojame už nuolatinį konsultavimą visais mums rūpimais klausimais, už patarimus. Absoliutus skaidrumas kas liečia ataskaitas. Didelis Jums Ačiū visos šeimos vardu.
 
Dėkoju Jums už gebėjimą sukurti tobulą atmosferą ir išeinančiam, ir lydintiesiems, už neperdėtą, pagarbų dėmesingumą abiejų pusių reikmėms. 

Ačiū už supratimą ir palaikymą, už galimybę susivokti ir ramiai pasiruošti vienoms iš svarbiausių gyvenime palydų. Taip pat ir Jūsų rūpesčio dėka tų paskutiniųjų drauge su mama praleistų dienų ir naktų atspindžiai šiandien yra šviesūs, kupini šilumos. 

Dėkoju Jums, kad beatodairiškai skubančioje šiandienos realybėje matote prasmę puoselėti susikaupimo, dėkingumo ir ramybės kupiną Išlydėjimo kultūrą.

Vaidė
Ačiū Jums už paskaitą Netonyse - ši veikla Jūsų prasminga ir reikalinga labai žmonėms
Agnė
Skiriu Margaritai už jos paskaitą apie Mirimo ir Laidojimo kultūrą...

Pilnatvė stoja tuomet, kuomet priimi Mirtį kaip lygiateisę Gyvenimo partnerę, nuolat besisukančią Jo pašonėje ir tvirtai įsikimbančią į Jo parankę paskutinio iškvėpimo akimirką...
Niekuomet nepamirškime, kad pažvelgus iš kito kranto - paskutinis neišvengiamai virsta pirmu...
2020.10.16

GYVENIMAS MIRTINGAS ?
Mirtis tėra tik būdas išeiti, kai ateina laikas... Visas Gyvenimas tėra būdas pažvelgti mirčiai į akis... Bėda ta, kad mes visais įmanomais būdais stengiamės to nepamatyti...

P.S. Šiandien aš tau padovanosiu gėlę,
Rytoj iš jos teliks tik kotas...
Netgi Gyvenimo – Mirties idėjos
Galiojimo laikas ribotas...
2018.10.09

Ona Rašytė „PAKELK AKIS“

Rasa
Dėkui už tikrai nuoširdžią ir prasmingą paskaitą
Edita
Dėkoju, už buvimą šalia tuomet kai ypač reikėjo, už palaikymą ir patarimus iš širdies 
Diana